LUD MEČ U LIVERPULU: Ništa od osvete Votforda, Everton do boda u 96. minutu (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Evertona i Votforda igrali su nerešeno 2:2 (1:0) u poslednjoj utakmici 16. kola Premijer lige.

Svega je večeras bilo na "Gudisonu". Gosti su bili nadomak pobede i "osvete" treneru Marku Silvi, koji ih je napustio i prešao u Everton, ali je domaćin ipak ostao neporažen.

"Karamele" su povele preko Rišarlisona, bivšeg igrača Votforda, već u 15. minutu, a Votford je do preokreta došao po kratkom postupku. Kolman je u 63. minutu izjednačio autogolom, a vođstvo gostima doneo je Dakur dva minuta kasnije.

Everton je već u 67. minutu imao veliku priliku za izjednačenje, ali je Sigurdson promašio penal.

Zato je Dinj u 96. minutu bio precizan iz slobodnjaka za konačnih 2:2.

Everton je sedmi u Premijer ligi sa 24 boda, dok je Votford na 12. mestu sa 21.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)