VAR U 92. MINUTU: Atalanta pobedila, Sergejevom Laciju poništen gol u sudijskoj nadoknadi (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras na svom terenu u Bergamu Lacio sa 1:0, u utakmici 16. kola italijanskog prvenstva.

Jedini gol postigao je Duvan Sapata u prvom minutu utakmice.

U 92. minutu Aćerbi je zatresao mrežu domaćina i dok je trajalo slavlje fudbalera Lacija sudija je odlučio da konsultuje VAR, posle čega je poništio gol zbog ofsajda.

Atalanta je posle dva vezana poraza ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u prvenstvu i zauzima šesto mesto na tabeli sa 24 boda.

Lacio je nastavio niz bez pobede i posle petog poraza peti je na tabeli sa 25 bodova.

Sergej Milinković-Savić je igrao za Rimljane.