DA LI JE MOGUĆE DA OVO NIJE GOL: Pogledajte šta sudije meča Roma - Sasuolo nisu videle (VIDEO)

još jedan detalj u prilog gol tehnologiji

Neverovatna scena dogodila se prilikom utakmice 18. kola italijanske Serije A između Rome i Sausola.

Nakon prvih 45 minuta, "vučica" je vodila sa 2:0, a sve je moglo da bude drugačije pre drugog gola Rome kada je Šik umalo postigao autogol.

Dokačio je Čeh loptu koja se odbila od prečke pravo na zemlju, svi su mislili da je lopta završila iza linije, ali bukvalno su milimetri odlučivali o tome da li je bio pogodak ili ne?

Meč je završen trijumfom Rome od 3:1. Golove su postigli Peroti u osmom, Šik u 23. i Zaniolo u 59. minutu za Romu, dok je počasni gol za Sasuolo postigao Babakar u 90. minutu.