BURAN DERBI U MILANU: Inter pobedio golom u 92. minutu, Napolitanci dobili dva crvena kartona (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su večeras Napoli sa 1:0 u 18. kolu italijanske Serije A.

Strelac jedinog gola na utakmici bio je Lautaro Martines u drugom minutu sudijske nadoknade vremena drugog poluvremena.

Napoli je prethodno u 81. minutu ostao s igračem manje na terenu, pošto je iskusni defanzivac Kalidu Kulibali dobio drugi žuti karton, da bi u samom finišu Lorenco Insinje dobio direktan crveni.

Meč na stadionu u Milanu obeležio je i pokušaj kapitena Maura Ikardija u prvoj sekundi utakmice da postigne najbrži gol u istoriji italijanskog šampionata.

Ikardi odmah posle prvog sudijskog zvižduka šutirao sa centra terena, a Napolitanci su imali dosta sreće, pošto je njegov udarac pogodio prečku.

Inter je posle večerašnje pobede u derbiju treći na tabeli sa 36 bodova, pet manje od drugoplasiranog Napolija, a 14 od lidera Juventusa.