AGUERO PREVARIO HRVATA, PA PROBUŠIO BEKERA: Pogledajte spektakularan gol za vođstvo Mančester sitija protiv Liverpula (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija poveli su protiv Liverpula 1:0 golom Serhija Aguera u 40. minutu derbija na "Etihadu".

Tim rezultatom završeno je prvo poluvreme, u kome se vodila velika borba, ali nije bilo mnogo šansi.

Oba rivala stvorila su po jednu, gosti svoju nisu iskoristili, jer nisu imali sreće, pa ih je domaćin kaznio.

U tom 40. minutu dugo je tekla akcija Sitija, na kraju je Bernardo Silva poslao loptu pred gol, Aguero je primio ispred Lovrena i gotovo iz "mrtvog ugla" snažno šutirao i "probušio" golmana Alisona Bekera.