PODELA BODOVA NA OTVARANJU KOLA: Levante sa igračem manje odigrao nerešeno sa ekipom Đirone! (VIDEO)

LA LIGA

Fudbaleri Levantea i Djirone igrali su danas nerešeno 2:2 u prvoj utakmici 18. kola španske Primere.

Đirona je na gostovanju dva puta vodila, medjutim, Levante je oba puta uspeo da se vrati i to drugi put s igračem manje na terenu.

Gosti su poveli golom Portua u 31. minutu, da bi izjednačenje Levanteu doneo Hose Morales u 58. minutu.

Levante je u 69. minutu ostao s igračem manje na terenu pošto je Serhio Postigo dobio direktan crveni karton, što je Djirona iskoristila i ponovo u 72. minutu preko Aleksija došla do vodjstva.

Domaćin je ipak u samom finišu, odnosno u 86. minutu uspeo da izjednači, a gol je postigao Koke.

Đirona i Levante dele osmo mesto sa po 23 boda.