SENZACIJA U ENGLESKOJ! Fulam u FA kupu ispao od četvoroligaša! Mitrović TRAGIČAR meča! (VIDEO)

NEVEROVATNO

Fudbaleri Fulama izgubili su na svom terenu od četvoroligaša Oldama sa 2:1 i tako nisu uspeli da se plasiraju u šesnaestinu finala FA kupa.

Tragičar Fulama bio je Aleksandar Mitrović koji u 84. minutu nije iskoristio jedanaesterac.

Fulam je poveo u 52. minutu golom Denisa Odoija, Sem Saridž je sa penala izjednačio u 76. minutu, a veliku pobedu Oldamu doneo je Kalum Lang u 88. minutu.

Mančester siti je bio ubedljiv protiv Roterama sa 7:0, Milvol je savladao Hal sa 2:1, a istim rezultatom je Kvins Park Rendžers pobedio Lids.

Rezultati: Fulam - Oldam 1:2 Mančester Siti - Roteram 7:0 Milvol - Hal 2:1 Preston - Donkaster 1:3 Kvins Park Rendžers - Lids 2:1 Šefild junajted - Barnet 0:1 Voking - Votford 0:2