CRVENI KARTON, PENAL I AUTOGOL: Mančester siti pobedio Vulvs i nastavio da prati Liverpul! Gabrijel Žesus dvostruki strelac

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Vulverhempton na svom "Etihadu" 3:0 (2:0) u poslednjem meču 22. kola Premijer lige.

"Građani" imaju 53 boda i zadržali su se na "minus četiri" u odnosu na prvoplasirani Liverpul. Vulvsi su ostali na 11. mestu sa 29 bodova.

Ključni momenat utakmice zbio se u 19. minutu kada je gostujući igrač Boli dobio direktan crveni karton zbog oštrog prekršaja nad Bernardom Silvom. Tada je Siti već vodio 1:0 i u nastavku je samo odrađivao posao.

Dva gola postigao je Gabrijel Žesus, u desetom minutu na asistenciju Liroja Sanea, a u 39. iz penala za koji se izborio Rahim Sterling.

Konačan rezultat postavio je Koudi, autogolom u 78. minutu.