icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs

Adria media

(VIDEO) TAKAV FUDBAL HOĆEMO: Goleada, drama i het-trik Žote u 93. minutu za pobedu Vulverhemptona (VIDEO)

premijer liga

Vulverhempton je pogotkom Dioga Žote u 93. minutu pobedio Lester u meču 23. kola engleske fudbalske Premijer lige sa 4:3

Vulverhempton je dva puta vodio protiv Lestera, dva puta ispustio pobedu, ali kada su svi mislili da je gotovo Žota je het-trikom stavio tačku na sjajnu partiju i doneo pobedu svom timu.

Posle 12 minuta igre domaćin je vodio 2:0 golovima Žote i Beneta. Međutim, u 47. Lester je oživeo Grej, a potom je Kodi autogolom vratio goste u meč.

Žota je u 64. minutu drugim pogotkom vratio vođstvo Vulverhemptonu, koje ni ovog puta nije uspeo da sačuva. Samo tri minuta pre kraja meča Morgan je pogodio za novo izjednačenje - 3:3.

Kada se mislilo da će duel biti okončan bez pobednika,u trećem minutu sudijske nadoknade Žota je šutirao iz prve sa ivice šesnaesterca i zatresao mrežu za veliku radost navijača na tribinama - 4:3.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!