ZVEZDA POBEDILA NEMCE: Crveno-beli stvorili mnogo šansi i dali dva gola u prvom pripremnom meču u Antaliji (KURIR TV)

MILOJEVIĆ ZADOVOLJAN

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su nemački Vaker Nordhauzen 2:0 (2:0) u prvom pripremnom meču u Antaliji.

Od specijalnog izveštača Kurira iz Antalije - Aleksandra Radonića

Strelci su bili Stefan Hajdin u četvrtom i Branko Jovičić u 29. minutu.

Zvezda je lako savladala nemčakog četvrtoligaša i čudo je kako njena pobeda nije bila ubedljivija. Crveno-beli su stvorili "bezbroj" šansi, ali lopta nikako nije htela u gol. Na kraju se i uzdrmala stativa Vakerovog gola posle šuta Marka Gobeljića.

Istina, i Nemci su stvorili nekoliko prilika, a u drugom poluvremenu se istakao Zvezdin golman Zoran Popović.

Srpski šampion je u prvom poluvremenu igrao u sastavu: Borjan, Hajdin, Savić, Babić, Rodić, Jovančić, Jovičić, Ben, Jirka, Marin, Pavkov, a u drugom su igrali: Popović, Terzić, Stojković, Savić, Gobeljić, Milunović, Jevtović, Ebecilio, Simić, Milijaš, Joveljić

Trener Vladan Milojević bio je zadovoljan viđenim:

"Dobar ritam, bilo nam je važno da igrači istrče po 45 minuta, a i da probamo pojedince na nekim pozicijama kako bismo imali alternativna rešenja u budućnosti", ocenio je Milojević.

Crvena zvezda sledeći test ima u sredu protiv Austije iz Beča.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: FK Crvena zvezda)