DARKOVO BLISTAVO VEČE: Lazović vodio Đenovu do pobede u Empoliju! Ne zna se da li mu je lepši gol ili asistencija (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Đenove pobedili su večeras u gostima Empoli sa 3:1 u poslednjoj utakmici 21. kola italijanske Serije A, a u listu strelaca upisao se i srpski fudbaler Darko Lazović.

Đenova je povela u 18. minutu golom Kristijana Kuame, da bi Empoli izjednačio u 63. pogotkom Đovanija di Lorenca.

Lazović je sedam minuta kasnije prelepim golom ponovo doveo Đenovu do prednosti, da bi u 73. konačan rezultat postavio Antonio Sanabrija i to na asistenciju Srbina.

Đenova je posle večerašnje pobede na 13. mestu Serije A sa 23 boda, dok je Empoli 17. sa 17.

Inače, Lazoviću se u Đenovi priključuje još jedan srpski fudbaler, Ivan Radovanović, koji stiže iz Kjeva.