PARTIZAN PONOVO IZGUBIO: Crno-beli poraženi od Krakovije, Bosić dobio crveni karton posle dva minuta u igri (VIDEO)

PRIPREME U TURSKOJ

Fudbaleri Partizana odigrali su drugu pripremnu utakmicu u Beleku i doživeli drugi poraz.

Kao i protiv Slovana iz Libereca, i danas su od poljske Krakovije izgubili minimalnim rezultatom - 1:0 (0:0).

Jedini gol postigao je Kabrera u 64. minutu iz penala.

Najstrožu kaznu skrivio je Slobodan Urošević.

Partizan je igrao bolje nego protiv Libereca, ali je ponovo poražen.

Imao je tim trenera Zorana Mirkovića nekoliko prilika, ali je devetoplasirani tim poljskog prvenstva mogao i ranije do vođstva, još u prvom poluvremenu kada je Helik pogodio stativu.

Za crno-bele je debitovao Radivoj Bosić, novajlija iz Crvene zvezde. U igru je ušao u 61. minutu, a već u sledećem je dobio direktan crveni karton zbog gaženja protivničkog igrača.

Sve vreme je padala kiša, što je fudbalerima otežavalo posao.

Trener Zoran Mirković na teren je poslao sledećih 11 fudbalera: Kljajić, Miletić (R), Marković, Pavlović, Šehović, Šćekić, Kosović, Zakarić, Stevanović, Musa, Nikolić.

Na klupi su bili: Ostojić, Urošević, Miletić (G), Smiljanić, Đerlek, Bosić, Ilić, Tošić, Georgijević, Vulićević.

Krakovija je igrala u sastavu: Peskovic, Rapa, Djatiatiev, Siplak, Gol, Hanca, Dabrovski, Budzinski, Helik, Vdoviak, Karera.

Crno-beli u Beleku igraju još protiv Šahtjora iz Donjecka (3. februar), Krila Sovjetova (6. februar) i Mladosti iz Doboja (7. februar).

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: FK Partizan)