MATIĆ SLAVIO PROTIV MITROVIĆA: Mančester junajted nastavlja da gazi, pao i Fulam, dva gola Pogbe

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima Fulam sa 3:0 u 26. kolu engleske Premijer lige.

Ekipa Ole Gunar Solskjera, iako delimično u izmenjenom sastavu, lako je pobedila Fulam.

Junajted je poveo golom Pola Pogbe u 14. minutu na asistenciju Antoana Marsijala, da bi Fil Džons u 23. proigrao francuskog napadača za 2:0.

"Crveni đavoli" su u drugom poluvremenu rešili pitanje pobednika, a strelac novog gola bio Pol Pogba u 65. iz jedanaesterca koji je načinjen nad Huanom Matom.

Junajted je ovom pobedom došao do četvrtog mesta sa 51 bodom, dok je Fulam 19. sa 17.

Aleksandar Mitrović za Fulam, a Nemanja Matić za Mančester junajted odigrali su ceo meč i obojica dobili žute kartone.