PETARDA U LUČANIMA: Mladost pregazila Bačku, remi Napretka i Spartaka

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Napretka iz Kruševca odigrali su danas nerešeno 0:0 sa Spartakom iz Subotice, dok je Mladost iz Lučana pobedila Bačku sa 5:0, u utakmicama 23. kola Super lige Srbije.

Ekipe Napretka i Spartaka odigrali su izjednačenu utakmicu, ali nijedan tim nije uspeo da dodje do gola.

S druge strane, na stadionu u Lučanima, strelci za domaću ekipu bili su Aleksandar Pejović, koji je pogađao u 11. iz penala i 37. minutu, Milan Bojović u 57, Predrag Pavlović u 67. i Miloš Ristić u prvom minutu sudijske nadoknade.

Posle prvog gola, Pejović je propustio priliku da duplira prednost, pošto je promašio jedanaesterac, ali je odmah posle toga pogodio i drugi put.

Fudbaleri Mladosti su peti na tabeli sa 39 bodova, Napredak je šesti sa 34, Spartak je 12. sa 20 bodova, dok je Bačka na 13. poziciji sa 18 bodova.

U sledećem, 24. kolu domaćeg prvenstva, ekipa Napretka gostovaće Dinamu iz Vranja, Spartak će ugostiti Čukarički, Mladost će igrati protiv Proletera, dok će fudbaleri Bačke dočekati Zemun.

(Beta, Foto: Starsport)