HET-TRIK ZA 35. MINUTA: Napadač Radničkog se osamio na vrhu liste strelaca Superlige (VIDEO)

raspucao se

Napadač Radničkog Nermin Haskić nastavio je da teroriše protivničke mreže u Super ligi Srbije!

Za samo 35 minuta prvog poluvremena, Haskić je u subotu popodne postigao tri gola protiv Radnika na Čairu i tako se osamio na listi strelaca.

Haskić sada pored svog imena ima 16 golova, dok su Rikardo iz Partizana i Aleksa Vukanović ostali na 13 odnosno na 12 golova. S tim da njih dvojicu od 18.00 časova očekuje međusobni duel u okviru večitog derbija.

Radnički je na poluvremenu imao 3:1 protiv Radnika koji je poveo već u 2. minutu preko Milovanovića.

Potom je Haskić izjednačio samo šest minuta kasnije, da bi bio strelac i u 30. i 43. minutu.