HULIGANI DIVLJALI NA TRIBINAMA: Bakljama zasuli teren, prekinuli utakmicu (VIDEO)

haos

Utakmica 25. kola Superlige Švajcarske između Siona i Grashopersa prekinuta je početkom drugog poluvremena pri rezultatu 2:0 za Sion zbog divljanja hiligana na tribinama.

Pristalice ekipe iz Ciriha su u dva navrata prekidali meč, koji su sudije početkom drugog poluvremena definitivno okončale. Oni su prvo ubacili baklje na teren u 32. minutu, pa je meč prekinut. Nastavili su da divljaju i početkom drugog dela utakmice, opet su bakljama zasuli teren, pa sudija nije imao drugi izbor.

Utakmica je bila u prekidu još desetak minuta posle čega je sudija rešio da je definitivno neće nastaviti.