MESI JE DEFINITIVNO SA DRUGE PLANETE: Argentinski čarobnjak het-trikom razbio Betis! Pogledajte magične golove (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Barselone pobedili su Betis u Sevilji 4:1 u poslednjoj utakmici 28. kola španskog prvenstva.

Lionel Mesi je postigao tri gola! I to kakva...

Domaćina je načeo sjajnim udarcem iz slobodnog udarca u 18. minutu, a u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena udvostručio je prednost Barse na asistenciju Luisa Suareza.

Upravo je Urugvajac povećao na 3:0 za goste u 63. minutu, a Loren je u 82. postigao počasni pogodak za Betis.

A onda u 85. minutu još jedno remek delo Mesija za konačnih 1:4!

Argentinac je na 37 utakmica ove sezone u svim takmičenjima postigao 39 golova! Samo u prvenstvu je dao 29!

Barselona je na prvenstvenu pauzu zbog početka kvalifikacija za EP otišla sa deset bodova prednost na vrhu tabele (66-56) u odnosu na madridski Atletiko.