FLOKARI ODLOŽIO SLAVLJE STARE DAME: Spal naneo poraz okrnjenom Juventusu! (VIDEO)

serija a

Fudbaleri Juventusa nisu danas uspeli da osvoje šampionsku titulu u Seriji A, pošto su na gostovanju izgubili od Spala sa 1:2, u utakmici 32. kola.

Juventusu je za osvajanje osme uzastopne šampionske titule danas bio potreban bod protiv Spala. Crno-beli su poveli u 30. minutu golom Mojzea Kena, a izjednačio je Kevin Bonifazi u 49. minutu. Pobedonosni gol postigao je Serdjo Flokari u 74. minutu.

To je bio drugi poraz Juventusa u prvenstvu, u kome ima 20 bodova više od Napolija, uz utakmicu više.

Spal je osvojio važne bodove u borbi za opstanak, posle devete prvenstvene pobede zauzima 13. mesto na tabeli sa 35 bodova, sedam više od Empolija, koji je prvi ispod crte, u zoni ispadanja.

Narednu priliku da osvoji titulu Juventus će imati sledećeg vikenda na svom terenu protiv Fiorentine.