MAJSTORIJA MILIVOJEVIĆA: Lukina golčina malo da se zaustavi moćni Mančester siti (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester sitija kao gosti su pobedili Kristal Palas 3:1 u utakmici 34. kola Premijer lige, a jedini gol za domaćina postigao je Luka Milivojević.

Rahim Sterling je dva puta zatresao mrežu Kristal Palasa, u 15. i 63. minutu, a onda je srpski fudbaler u 81. minutu smanjio na 1:2.

Milivojević je sjajno izveo slobodan udarac i postigao 12. gol u sezoni (deset dao iz penala).

Međutim, nade domaćina da može do boda raspršio je Gabrijel Žesus u 90. minutu za konačnih 1:3.

"Građani" su zaposeli vrh tabele sa 83 boda, jednim više od Liverpula, koji se kasnije danas sastaje sa Čelsijem. Kada crveni sa "Enfilda" odigraju sa plavcima, imaće meč više od Mančester sitija.

Kristal Palas je 13. sa 39 bodova.

Siti u narednom kolu dočekuje Totenhem, dok će Kristal palas gostovati Arsenalu.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: EPA/KIERAN GALVIN)