BAVARCI PONOVO PRVI: Bajern protutnjao Dizeldorfom, Koman zapalio vatromet

BUNDESLIGA

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas u gostima ekipu Diseldorfa sa 4:1, u utakmici 29. kola nemačke Bundeslige.

Bajern je upisao 21. pobedu od početka šampionata i ponovo je prvi na tabeli sa 67 bodova, odnosno ima bod više od Borusije Dortmund. Na drugoj strani, Diseldorf je deseti sa 37 osvojenih bodova.

Nakon prvog dela igre Bajern je imao prednost od 2:0 do koje je stigao golovima Kingslija Komana u 15. i 41. minutu, da bi u 55. minutu na semaforu je pisalo 3:0, pošto se u strelce upisao i Serž Gnabri.

Dodi Lukebakio je u 89. minutu smanjio na 3:1 golom iz penala, a konačan rezultat postavio je Leon Gorecka u 92. minutu.

Fudbaleri Bajerna u narednom kolu dočekuju Verder, dok će Diseldorf gostovati Majncu.

Ranije danas, Hofenhajm je na svom terenu slavio protiv Herte sa 2:0. Hofenhajm je šesti na tabeli sa 47 bodova, dok je Herta na 11. poziciji sa 35.