TRI GOLA I DVA CRVENA KARTONA: Seltik ubedljiv protiv Aberdina u polufinalu, za trofej za Hartsom

FA KUP ŠKOTSKE

Fudbaleri Seltika plasirali su se u fnale Kupa Škotske, pošto su danas na svom terenu u polufinalu pobedili Aberdin sa 3:0.

Strelci za Seltik bili su Džejms Forest u nadoknadi prvog poluvremena, Odson Eduar u 61. minutu iz jedanaesterca i Tom Rogić u 69. minutu.

Aberdin je današnji meč završio sa dva igrača manje na terenu pošto je prvo Dominik Bol zaradio drugi žuti karton u 37. minutu, a potom je Luis Ferguson dobio direktni crveni u 67. minutu.

Protivnik Seltika u borbi za trofej biće Harts, koji je istim rezultatom pobedio Invernes.