GOSTI U FINIŠU DO BODA U SAN SEBASTIJANU: Remi Sosijedada i Eibara, pobeda Bilbaa

PRIMERA

Fudbaleri Real Sosijedada i Eibara odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 32. kola španske Primere.

Sosijedad je poveo već u prvom minutu golom Huamnija, dok je izjednačenje i bod Eibaru doneo Đoan Đordan pet minuta pre kraja meča.

Ekipa Sosijedada je deseta na tabeli sa 41 bodom, dok je Eibar na 12. poziciji sa bodom manje.

Fudbaleri Atletik Bilbaa su ranije danas na svom terenu slavili protiv Rajo Valjekana sa 3:2.

Bilbao je upisao 11. pobedu i trenutno je sedmi na tabeli sa 46 bodova, dok je Rajo pretposlednji sa samo 27 osvojenh bodova.