REMI UGASIO EVROPSKE SNOVE: Betis i Espanjol odigrali nerešeno i ispali iz trke za Ligu Evrope

PRIMERA

Fudbaleri Betisa i Espanjola odigrali su nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici 35. kola španske Primere.

Prednost Espanjolu doneo je Serhi Darder golom u 37. minutu, a izjednačenje i bod Betisu Zuhair Fedal u 94. minutu.

Ekipa Espanjola je trenutno deseta na tabeli sa 44 boda, dok Betis sa isto toliko bodova zauzima 11. poziciju.

Duel Betisa i Espanjola bio je okršaj timova iz sredine tabele. Imali su isti broj bodova, po 43. Pobedniku bi tri boda donela šansu da ostane u igri za Ligu Evrope. I na kraju najgora opcija i za domaćina i gosta – podela bodova.

Fudbaleri Espanjola u narednom kolu dočekuju Atletiko Madrid, a Betis gostuje Eibaru.