LUDNICA U TORINU: Bikovi ceo meč jurili Sasuolo i na kraju pobedili

SERIJA A

Fudbaleri Torina pobedili su danas na svom terenu Sasuolo sa 3:2, u utakmici 36. kola italijanskog prvenstva.

"Bikovi" su mogli da povedu u 17. minutu, ali je Andrea Beloti promašio jedanaesterac. U 27. minutu poveo je Sasuolo golom Mehdija Burabije, koji je minut kasnije isključen zbog drugog žutog kartona.

Torino je izjednačio u 56. minutu golom Belotija, a novo vođstvo gostima doneo je Pol Lirola u 71. minutu. Torino je izjednačio u 81. minutu golom Simonea Zaze, a minut kasnije pobedu je obezbedio Beloti, svojim drugim golom na utakmici.

Saša Lukić igrao je za Torino do 48. minuta, dok je kod gostiju Filip Đuričić bio na terenu do 64. minuta, a i zabeležio je asistenciju.

Torinski klub nastavio je niz utakmica bez poraza i posle 15. pobede sa 60 bodova zauzima šesto mesto na tabeli, koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evropa. Bod manje, ali i utakmicu manje ima Roma, koja večeras igra protiv šampiona Juventusa.

Sasuolo je pretrpeo 12. poraz u ligi i 10. je na tabeli sa 42 boda.