HAOS U HRVATSKOJ! Žestoka tuča HULIGANA Dinama i Rijeke na ulici Pule! Letele štangle, motke, kaiševi....

drama!

Fudbaleri Dinama iz Zagreba i Rijeke igraju u Puli meč finala Kupa Hrvatske.

Na poluvremenu ekipa Rijeke na izneđanje svih vodi sa 2:0, a strelci su bili Čolak iu 13 minut meča i Halilović u 39.

Do kraja meča viđena su još dva gola. Najpre je Dinamo smanjio zaostatak preko Orsića u 63. minutu, a samo deset minuta kasnije imali su priliku da potpuno izjednače rezultat, ali je sa bele tačke bio neprecizan Olmo. Do kraja Rijeka je uspela da uveć prednost preko Kvržića u 84. minutu meča za konačnih 3:1 (2:0).

Ipak, pred početak meča zabeleženi su incidenti koje su prourokovali članovi dve navijačke grupe ova dvba kluba.

Prema rečima očeviada u tuči je oštećen jedan automobil, a povređenih na iznenađenje mnogih nema pošto je očigledno da su u tuči korišćene štangle, motke i kaiševi.

Ovo nije prvi put da se skuboljavaju popularni ''Bad Blue Boys'' i ''Demoni'', međutim u poslednje vreme ti sukobi su sve brutalniji i učestaliji.

1 / 4 Foto: Printscreen