BIO JE POTPUNO SLOMLJEN! SEO JE NA STEPENICE I POČEO DA PLAČE KAO MALO DETE! Neverovatna scena obeležila veliko finale: Jedan nepromišljen potez skupo je koštao brazilskog asa! (VIDEO)

NIJE MOGAO DA SE SMIRI

Brazilski napadač Gabrijel Žesus obeležio je finalni meč Kopa Amerika.

Fudbalska reprezentacija Brazila po deveti put u istoriji osvojila je ovo takmičenje, pošto je na Marakani u Rio de Ženeiru savladala Peru rezultatom 3:1.

Brazil je stigao do prednosti u 15. minutu, Žesus je asistirao Evertonu. Gerero je u 44. minutu izjednačio rezultat sa bele tačke, a u nadoknadi prvog poluvremena sjajni Žesus je zatresao mrežu za novu prednost Brazila.

Malo je nedostajalo da se napadač sitija od junaka finala pretvori u tragičara. Naime, u 70. minutu je napravio veliku glupost. Neoprezno je startovao, a već je imao žuti karton, pa ga je sudija poslao u svlačionicu.

Nakon isključenja bio je potpuno slomljen. Nije mogao da se pomiri sa činjenicom da mora u svlačionicu. Šutirao je flašice, negodovao... Nije imao snage da dođe do svlačionice, seo je na stepenice i počeo da plače.

Na njegovu sreću Brazil nije dozvolio Peruu da se vrati u igru. Do kraja meča postigli su još jedan gol i zasluženo došli do titule.