TSC NASTAVLJA DA REŠETA: Klub iz Bačke Topole PREGAZIO Mladost iz Lučana i upisao drugu pobedu u Superligi Srbije!

MAJSTORi

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su danas Mladost iz Lučana sa ubedljivih 5:1, u prvom meču drugog kola Super lige Srbije.

Debitant u Super ligi je posle pobede nad Voždovcem upisao i drugi trijumf, dok Mladost sada ima skor 1/1.

Ekipa iz Lučana je već u sedmom minutu ostala sa igračem manje na terenu pošto je Miloš Šatara zaradio crveni karton, a dva minuta kasnije je TSC poveo sa 1:0 golom Nenada Lukića sa penala.

U 16. minutu na 2:0 je povisio Goran Antonić, a još jedan jedanaesterac je u gol pretvorio Vladimir Siladji u sidijskoj nadoknadi vreman.

U drugom poluvremenu mrežu Mladosti pogodili su Janko Tumbasević u 49. i David Sinković u 73. minutu, dok je jedini gol za gostujući tim postigao Eliomar.

TSC u narednom kolu gostuje Spartaku, dok Mladost dočekuje Proleter.