PRVO SLAVLJE ZMAJEVA: Odličan meč na krovu! Voždovac posle preokreta srušio Javor

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Voždovca upisali su večeras prvu pobedu u sezoni, pošto su na svom stadionu u petom kolu Super lige Srbije pobedili Javor posle preokreta sa 2:1.

Gosti iz Ivanjice poveli su pogotkom Nikole Petkovića u 10. minutu, ali je Voždovac već u narednom napadu uspeo da dodje do izjednačenja i to pošto je iznudio jedanaesterac.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Nemanja Nikolić u 12. minutu.

"Zmajevi" su nastavili s ofanzivnom igrom, što je donelo rezultat u 27. minutu kada je Stefan Hajdin uposilo Jovana Nišića za, kasnije se ispostavilo, konačnih 2:1.

Voždovac iz četiri odigrane utakmice ima četiri boda i zauzima osmo mesto, dok je Javor 11. sa tri.

(Beta, Foto: Starsport)