BEJL OSTAJE U REALU: Zinedin Zidan potvrdio da Velšanin ostaje u kraljevskom klubu

NE IDE NIGDE

Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan potvrdio je da će Velšanin Geret Bejl ostati u "kraljevskom klubu".

Bejlova budućnost bila je jedna od tema kojom su svetski mediji bavili tokom leta, a bivši napadač Totenhema bio je na putu da karijeru nastavi u kineskoj Superligi.

Čak je i Zidan izjavio da klub planira da proda Bejla u letnjem prelaznom roku, ali do realizacije nije došlo, pa je Velšanin u prvoj ovosezenskoj utakmici u Primeri bio starter za Madriđane.

zidan stavio tačku na nagađanja oko bejla
zidan stavio tačku na nagađanja oko bejlafoto: AP

"Bejl ostaje u Realu. Svi u ekipi su pozitivni i on je deo tima. Planirao sam da on počene meč protiv Selte, bez obrzira na povredu Edena Azara. Sada je najvažnije da se koncentrišemo na sezonu koja je počela", rekao je Zidan posle pobede protiv Selte (3:1) u subotu.

Bejl je na gostovanju Selti odigrao 75 minuta, a bio je asistent Karimu Benzemi kod prvog gola za "kraljevski klub" u 12 minutu.