IGRAJTE UTAKMICU KAO DA VAM JE POSLEDNJA! Fudbaleri Bolonje ostvarili NEVEROVATNU pobedu na gostovanju Breši, a za sve je zaslužan Siniša Mihajlović! Miha poslao poruku iz bolnice koja tera SUZE NA OČI

EMOTIVNO

Fudbaleri Bolonje, koje sa klupe predvodi srpski stručnjak Siniša Mihajlović, posle preokreta savladali su na gostovanju ekipu Breše sa 4:3 (1:3).

Po rečina mnogih posle utakmice, najzaslužniji za ovu pobedu Bolonje bio je upravo Siniša Mihajlović koji je ovaj meč posmatrao iz bolničkog kreveta jer nije dobio odobrenje da lekara da vodi ekipu u ovom meču. Umesto njega, to je uradio njegov zamenik.

Domaća Breša je pred svojim navijačima imala prednost od 3:1 na poluvremenu protiv Bolonje, golovima dvostrukog strelca Donarume i Sistane, da bi Bolonja u nastavku šokirala uz još tri pogotka, nakon isključenja Desene zbog simuliranja.

Na gol Banija iz 36. minuta - nastavili su se Palasio (56'), Poli (60') i Orsolini (80'), za sedmi bod Bolonje iz tri kola, koliko recimo ima i Juventus.

Pred sam početak meča, Siniša je svojim igračima poslao emotivnu poruku iz bolničkog kreveta koja je vrlo verovatno bila vetar u leđa njegovim igračima.

- Tražio je da igraju očajnički, kao da im je svaki trenutak utakmice poslednji. Da pokažu hrabrost i kvalitet - rekao je De Leo, a na njegove reči se nadovezao i Tanjga:

- Nema straha. Na pripremama smo se navikli na ovo. Naravno da Sinišino odsustvo nije pozitivna stvar, ali to neće uticati na našu igru. Njegova prisutnost se uvek oseća u ekipi.