NASTAVLJA SE RASPAD NEKADAŠNJEG VELIKANA: Fiorentina slavila u Milanu, trener rosonera čeka otkaz

SERIJA A

Fudbaleri Fiorentine kao gosti su pobedili Milan 3:1 u utakmici šestog kola Serije A.

Gosti su na "San Siru" poveli u 14. minutu golom Pulgara iz penala, a posao im je olakšan kada je u 55. minutu isključen fudbaler Milana Musakio.

Katstrovili je u 66. minutu udvostručio prednost "viole", a četiri minuta kasnije Kijeza je propustio priliku da je dodatno uveća, jer je promašio penal.

Ipak, Riberi je pogotkom u 78. minutu doveo Fiorentinu do 3:0.

Domaćin je uspeo da ublaži poraz golom Leaa u 80. minutu.

Nikola Milenković je odigrao ceo meč za goste.

Fiorentini je ovo druga pobeda u sezoni (prvu zabeležila u prošlom kolu) i skočila je na deveto mesto tabele sa osam bodova.