KIŠA GOLOVA NA SANČEZ PISKUANU: Sevilja upisala tri boda protiv Real Sosijedada! (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras na svom terenu Real Sosijedad sa 3:2 u utakmici sedmog kola španske Primere.

Sevilja je trenutno šesta na tabeli sa 13 bodova, koliko ima i Sosijedad na petom mestu.

Mikel Ojarzabal je doveo goste u vodjstvo već u četvrtom minutu, ali je Sevilja potom preokrenula rezultat.

Prvo je Nolito u 18. minutu izjednačio na 1:1, Lukas Okampos u 47. doneo prednost Sevilji, da bi na 3:1 povisio Franko Vaskes u 80. minutu.

Portu je u 87. minutu postavio konačnih 3:2.

Fudbaleri Levantea i Osasune su ranije danas odigrali nerešeno 1:1. Levante je na 12. mestu na tabeli sa osam bodova, koliko ima i Osasuna na 13. poziciji.