KO NE VERUJE U POBEDU NE MOŽE DA USPE: Ričmond Boaći nije krio emocije posle trijumfa nad Olimpijakosom

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći, strelac gola u pobedi nad grčkim Olimpijakosom (3:1), izjavio da je njegov tim verovao u trijumf i posle zaostatka na poluvremenu.

Zvezda je golovima u finišu preko Nemanje Milunovića i Boaćija, ranije i izjednačujućim Miloša Vulić, slavila nad grčkim timom i upisala prvu pobedu ove sezone u Ligi šampiona.

"Neverovatna pobeda, hvala Bogu što nam je podario ovu pobedu. Nije lako igrati protiv Olimpijakosa, ali smo na kraju uspeli da dođemo do tri boda", rekao je Boaći za RTS posle utakmice.

Napadač iz Gane rekao je da su svi verovali u preokret nakon prvih 45 minuta i vođstva gostiju preko Rubena Semeda.

"Ko ne veruje u pobedu, ne može da uspe. U svlačionici uvek verujemo da možemo sve. Zato imamo ove neverovatne igrače koji se bore do kraja i zato smo stigli do ove neverovatne pobede", rekao je Boaći.

Crveno-beli nastup u Ligi šampiona nastavljaju gostovanjem Totenhemu u Londonu 22. oktobra.