HAKIMI POKORIO PRAG: Borusija Dortmund pobedila Slaviju! Kiks Napolija u Genku

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su večeras u gostima Slaviju Prag sa 2:0 u drugom kolu Grupe F Lige šampiona, dok su Genk i Napoli igrali nerešeno bez golova u Grupi E.

Junak pobede nad Slavijom bio je Ašraf Hakimi koji je postigao oba pogotka za trijumf "milionera" u Pragu.

Borusija je povela golom u 35. minutu posle sjajnog kontranapada, da bi konačan rezultat postavila u 89.

Ekipa iz Dortmunda, posle nekompletnog drugog kola, zauzima prvo mesto u Grupi F sa četiri boda, dok je Slavija poslednja sa jednim.

Neverovatno je kako u Genku nije bilo golova, jer je šansi bilo na pretek na obe strane. Više su ih stvorili Napolitanci, koji su u prvom poluvremenu tri puta pogađali okvir gola. Na kraju, mreže su ipak ostale netaknute.