SERGEJU DOVOLJNO 11 MINUTA: Pogledajte GOLČINU Sergeja Milinković-Savića kojom je najavio preokret Lacija protiv Rena (VIDEO)

LIGA EVROPE

Reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić postigao je izjednačujući gol za Lacio protiv Rena.

Italijanski i francuski predstavnik igrali su meč drugog kola Lige Evrope na rimskom "Olimpiku", a Milinković-Savić je mrežu gostiju zatresao posle samo 11 minuta provedenih na terenu.

Srbin je u igru ušao u 53. minutu, a u 64. je postigao golčinu za 1:1. Šutirao je iz prve - milimetarski precizno.

Sergeju je to drugi gol u sezoni.

On je u nastavku bio asistent za pogodak Imobilea u 75. minutu kojim je Lacio došao do pobede - 2:1.