ŠOK U HUMSKOJ! PARTIZAN IZGUBIO OD VOŽDOVCA: Zmajevi crno-belima upropastili rođendansku žurku golom u 96. minutu (VIDEO)

PORAZ POSLE ASTANE

Fudbaleri Voždovca pobedili su Partizan u Humskoj 2:1 u utakmici 11. kola Superlige Srbije.

"Zmajevi" su posle velike drame četvrti put u poslednjih šest duela uspeli da savladaju crno-bele!

Svega je večeras boilo u Humskoj - penal, žestoki protesti kod sudije, prekidi, golovi u sudijskoj nadoknadi...

Na kraju, gosti su upropastili fudbalerima i navijačima Partizana rođendansku žurku!

Voždovac je u 28. minutu poveo preko Nemanje Nikolića iz penala, zbog čega su crno-beli žestoko prostetovali kod sudije Momčila Markovića, izjednačio je Strahinja Pavlović u 91. minutu, a konačan rezultat 1:2 postavio je Marko Dević, koji se, kao javno deklasirani partizanovac, nije radovao pogotku.

Partizan je na početku imao inicijativu, a dobru priliku imao je u 17. minutu kada je pokušao Zoran Tošić, ali je golman gostiju odbranio. Pet minuta kasnije Tošić je centrirao do Strahinje Pavlovića, koji je zahvatio loptu glavom, a golman Voždovca je odbranio.

U 27. minutu dosudjen je penal za Voždovac. Igrač Partizana Slobodan Urošević je pogrešio i izgubio loptu, a posle navodnog duela golmana Vladimira Stojkovića i Aleksandra Stanisavljevića u šesnaestercu, sudija Momčilo Marković dosudio je penal, koji je iskoristio Nikolić.

Navijači Partizana su posle toga upalili baklje, ali i skandirali protiv predsednika Fudbalskog saveza Srbije Slaviše Kokeze, zbog čega je utakmica prekinuta.

Posle nekoliko minuta utakmica je nastavljena, ali je ponovo prekinuta u 37. minutu posle novih povika sa tribina i vredjanja čelnika Saveza, sudijske komisije, ali i predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Posle petominutnog prekida utakmica je nastavljena, Partizan je pritiskao protivnika, pokušavali su Aleksandar Šćekić i Bibras Natho, ali nisu uspeli da postignu gol. Voždovac je moga da udvostruči prednost, ali je u sedmom minutu nadoknade vremena Alen Mašović iz dobre situacije šutirao pored stative.

Drugo poluvreme počelo je šansom Lazara Markovića, ali je golman Marko Ilić dobro odbranio. Golman Voždovca je i posle toga imao posla, odbranio je šuteve Takume Asana i Pavlovića.

Voždovac je u 64. minutu bio u dobroj šansi, Mašović je šutirao, ali je Pavlović u poslednjem trenutku intervenisao i spasio svoj gol.

Marković je u 82. minutu bio u dobroj šansi, posle dodavanja Asana, ali je šutirao pored gola. Pet minuta kasnije posle kontranapada Voždovac je mogao da udvostruči prednost, a Stojković je odbranio šut Damjana Daničića.

Posle toga pokušao je i Natho, ali je golman odbio loptu. Partizan je izjednačio u prvom minutu nadoknade vremena golom Pavlovića, koji je posle odličnog centaršuta Natha, glavom poslao loptu u mrežu.

Pobedonosni gol postigao je Dević u šestom minutu nadoknade vremena, posle greške igrača Partizana Zlatana Šehovića.

Partizan je sada peti na tabeli sa 23 boda, a Voždovac zauzima sedmo mesto sa 17 bodova.

U Super ligi Srbije sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacija u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine.

96. minut. - Utakmica je završena, Voždovac je šokirao Partizan i pobedio 2:1.

95. minut - GOOL 1:2 - DEVIĆ! Velika greška Šehovića, u želji da ispuca loptu, dodao je loptu Deviću ,koji je neometan, sa pet metara rutinski savladao Stojkovića.

91. minut - GOOL, sjajan centaršut Natha, Pavlović sa pet metara zakucava loptu u mrežu.

90. minut - Partizan pritiska svim snagama.

87.minut - Kolosalna šanša za Voždovac Daničić je mogao da se proslavi, ali je Stojković odbranio.

86.minut - Treća izmena u Voždovcu, Daničić ulazi umesto Mašovića.

82. minut - Sjajna akcija Asana i Markovića i neverovatan promašaj srpskog igrača.

80. minut - Poslednja izmena Sava Miloševića, umesto umornog Tošića ušao je Lakčević.

78. minut - Gosti se sjajno i organizovano brane.

75. minut - Druga izmena u ekipi Voždovca, umesto Mikića ušao je Mihajlović.

71. minut - Partizan pojačava pritisak.

65. minut - Voždovac preti iz kontranapada.

62. minut - Dobar pokušaj Tošića,za malo pored gola.

61. minut - Neoprezan start Šehovića za žuti karton.

58. minut - Ofanziva Partizana, bez pravih šansi.

54. minut - Prva izmena u Voždovcu, izlazi Kurtić, ulazi Dević.

52. minut - Voždovac uspostavlja ravnotežu na terenu.

47. minut - Velika šansa za Partizan, Ilić brani zicer Lazaru Markoviću.

46. minut - Izmena u ekipi Partizana, izašao je Stevanović, umesto njega ušao je Suma.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

Kraj prvog poluvremena.

45 + 1 minut - Šehović menja Brežančića.

45 + 1 minut - Povreda Brežančića,izgleda neće moći da nastavi meč.

45. minut - Čak 9 minuta nadoknade.

44.minut - Dve velike prilike za Partizan u istom minutu. Najpre šut Markovića je sjajno odbranio Ilić, a nakon kornera i skoka Pavlovića, Hajdin je izbio loptu sa gol linije.

41. minut - Utakmica je nastavljena.

38. minut - Prekid u Humskoj, grobari ubacili baklje na teren i vređali sudiju.

35.minut - Voždovač čuva prednost.

28. minut - GOOL, Nikolić neumoljiv sa penala, 0:1!

27.minut - Penal za goste. Velika greška Uroševića, prekratko je vratio loptu Stojkoviću, koji je bio prinuđen da obori jednog fudbalera Voždovca

.

21. minut - Korner za Partizan, igrači Voždovca otklanjaju opasnost.

16. minut .- Odličan pokušaj Tošića iz slobodnjaka , umalo da iznenadi golmana Voždovca.

13. minut - Prva prilika za Voždovac, slobodan udarac iskosa sa leve strane. Lopta je otišla iznad gola.

10 minut -Partizan steže obruč, igra visoki presing na polovini protivnika.

6.minut - Prva šansa za Partizan. Centrirao je Šćekić sa ivice šesnaesterca, Asano šutirao glavom pored stative.

3. minut - Partizan ima posed lopte,bez uzbuđenja do sada

1. minut - Utakmica je počela.

Trener Partizana Savo Milošević promešao je karte u odnosu na meču u Astani. Zdjelar i Miletić su oslobođeni obaveza "jer su imali najveću minutažu i zaslužili su odmor". Suma je ostao na klupi, Brežančić je starter...

PARTIZAN: Stojković – Brežančić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Šćekić, Natho – Tošić, Marković, Stevanović - Asano.

VOŽDOVAC: Ilić – Lasickas, Cvetković, Mikić, Hajdin – Nikolić, Purtić – Stanisavljević, Zličić, Mašović – Stojčev.

Crno-beli su trenutno peti na tabeli sa 23 boda, ali iz samo devet mečeva, dok je Voždovac pred ovaj meč sa 14 bodova iz deset utakmica.

"Zmajevi" ne prijaju Partizanu, jer su ga savladali čak tri puta u prethodnih pet duela.

Ipak, crno-beli su sada u naletu, ali i umorni posle puta u Kazahstan.

"Očekujem izuzetno tešku utakmicu zbog napora koji smo imali, a i zbog toga što Voždovac ima odličnu ekipu koja zna da igra. Neće biti lako, ali da se ne vraćam na priču o prioritetima i značaju naše lige. Očekujem maksimum od ekipe. Svako drugo razmišljanje će nas odvesti na pogrešan put", kazao je trener Partizana Savo Milošević.