BURA U SRPSKOM FUDBALU SE NE STIŠAVA: Oglasio se Vladimir Vuletić posle poraza Partizana od Voždovca (FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz ove sezone u Superligi, i to na svom terenu od Voždovca koji je u meču 11. kola slavio, 2:1.

Meč su obeležili prekidi, bakljada Grobara, "sporni" penal dosuđen golmanu Stojkoviću, kao i dva pogotka u poslednjim minutima.

Posle svega ovoga oglasio se i potpredsednik Partizana Vladimir Vuletić na društvenim mrežama:

"Ne znam, možda i istrunem u Humskoj ulici ali meni je draži ovakav poraz u 97. minutu nego onakva pobeda u 97. minutu", napisao je Vuletić.