SNIMAK KOJI JASNO POKAZUJE ZAŠTO BI JUVENTUS MOGAO DA OSVOJI TITULU: U redovima Stare dame vlada nezapamćena atmosfera (VIDEO)

PAO INTER

Fudbaleri Juventusa pobedili su Inter u Milanu sa 2:1, a veliku pažnju privukli su igrači "stare dame" posle derbija Serije A.

Crno-beli su poveli u četvrtom minutu golom Paula Dibale, a izjednačio je Lautaro Martines u 18. minutu iz penala. Pobedonosni gol za italijanskog šampiona postigao je Gonzalo Iguain u 80. minutu.

Juventus je jedina neporažena ekipa u Seriji A ove sezone i sada je preuzeo prvo mesto na tabeli sa 19 bodova.

Inter je pretrpeo prvi poraz i zauzima drugi na tabeli sa 18 bodova.

Prva zvezda "stare dame" Kristijano Ronaldo nije zatresao mrežu, ali je odigra sjajnu utakmicu.

Da sjajna atmosfera vlada u svlačionici Juventusa pokazuje video koji je nastao u miks zoni posle utakmice. Dibala je davao izjavu, a onda mu je iza leđa prišao Ronaldo, zagrlio ga je i poljubio. Nešto slično je zatim uradio i Leonardo Bonući.