KIŠA GOLOVA U LIGI ŠAMPIONA: Barselona utišala Prag, Inter slavio u derbiju sa Dortmundom, Liverpul lako u Belgiji! (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA!

Kompletirano je 3. kolo Lige šampiona.

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima Salcburg sa 3:2, dok je Liverpul sa 4:1 slavio protiv Genka u utakmicama trećeg kola Grupe E Lige šampiona.

Vrlo uzbudljiv meč vidjen je u Austriji, gde je Napoli posle dosta neizvesnosti došao do pobede.

Ekipa Karla Ančelotija povela je golom Drisa Mertensa u 17. minutu, da bi Salcburg izjednačio u 40. iz jedanaesterca koji je realizovao Erling Braut Haland.

Mertens je ponovo u 64. minutu zatresao mrežu rivala, da bi Haland s druge strane u 72. pogodio za 2:2.

Posle manje od 60 sekundi igre pobedu Napoliju doneo je Lorenco Insinje.

Liverpul je u Belgiji lako pobedio Genk, a vodeći gol postigao je Aleksander Okselejd-Čembrlejn u drugom minutu. Prednost prvaka Evrope udvostručio je isti igrač u 57.

Ekipa Jirgena Klopa do tri gola prednosti došla je golom Žoržinja Vajnalduma u 77. minutu, da bi na 4:0 povisio Mohamed Salah u 87. Počasni gol za domaćina postigao je Stefan Odej u 88.

Napoli je prvi na tabeli sa sedam bodova, dok Livrpul na drugom ima šest.

U derbiju večeri u Grupi F Inter je sa 2:0 pobedio Borusiju Dortmund.

Vodeći gol postigao je Lautaro Martines u 22. minutu, da bi sve nedoumice oko pobendika meča razrešio Antonio Kandreva u 89.

U drgom meču Grupe F Barselona je na gostovanju sa 2:1 pobedio Slaviju Prag.

U Grupi G Benfika je na svom terenu sa 2:1 pobedila Lion, dok su u Grupi H Lil i Valensija igarali nerešeno 1:1.

TOK MEČEVA:

Završene su sve utakmice današnjeg programa!

95. minut - Lil je izjednačio i poslednjem minutu meča.

89. minut - Inter udvostručuje prednost, Genk postiže počasni gol.

87. minut - Salah postiže i četvrti gol za svoj klub!

86. minut - Benfika vodi protiv Lionana Lužu.

75. minut - Liverpul sada ima tri gola više od Genka.

74. minut - Ludnica u Austriji. Napoli ponovo vodi.

72. minut - Salzburg vraća egal protiv Napolija.

70. minut - Memfis Depaj donosi izjednačenje Lionu na Lužu.

64. minut - Novi gol Mertensa za vođstvo Napolija u Austriji.

63. minut - Valensija je povela protiv Lila u Francuskoj.

58. minut - Drugi gol Čemberlejna u Belgiji.

57. minut - Luis Suarez vraća vođstvo Barseloni u Pragu!

50. minut - Slavija je izjednačila protiv Barselone preko Borila!

Zavšrena su poluvremena na utakmicama!

40. minut - Salzburg je izjednačio protiv Napolija!

1 / 6 Foto: EPA

22. minut - Inter vodi u Milnu protiv Dortmunda!

17. minut - Dris Mertens donosi prednost Napoliju.

4. minut - Benfika vodi protiv Liona. Gol je postigao Silva.

3. minut - Mesi dovodi u vođstvo Barselonu u Češkoj, a Liverpul vodi u Belgiji.

1. minut - Počele su utakmice u terminu od 21 čas!

Završeni su mečevi u prvom terminu!

Fudbaleri Lajpciga i Čelsija upisali su večeras pobede u trećem kolu Lige šampiona.

Lajpcig je pred svojim navijačima posle preokreta pobedio Zenit iz Sankt Peterburga sa 2:1 u meču Grupe G, dok je Čelsi na gostovanju u Amsterdamu slavio sa 1:0 protiv Ajaksa u Grupi H.

Zenit je posle lošeg izdanja u prvom poluvremenu imao prednost, a gol je postigao Jaroslav Rasicki u 25. minutu.

Lajpcig je izuzetno ofanzivno počeo drugi deo meča i golom Konrada Lajmera u 49. minutu stigao do izjednačenja.

Samo 10 minuta kasnije Lajpcig je stigao do preokreta i posle efektnog pogotka Marsela Sabicera.

Lajpcig je prvi na tabeli sa šest bodova, dok je Zenit treći sa četiri.

Ajaks i Čelsi u Amsterdamu bili su izjednačeni gotovo tokom celog meča, ali je londonski tim u finišu uspeo da dodje to trijumfa.

Jedini gol na meču bio je delo Mišija Batšuaija u 86. minutu.

Ajaks i Čelsi posle tri meča imaju po šest bodova i nalaze se na deobi prvog mesta.

86. minut - Bačuaji dovodi Čelsi u vođstvo protiv Ajaksa!

59. minut - Golčina Sabicera za preokret u Nemačkoj.

49.minut - Lajmer za egal!

45. minut - Završena su poluvremena na utakmicama.

1 / 3 Foto: EPA

37. minut - Kvinsi Promes je pogodio, ali mu je gol naknadno poništen zbog ofsajda!

1 / 7 Foto: EPA

25. minut - Rakitski dovodi Zenit u vođstvo protiv Lajpciga.

1. minut - Utakmice su počele!

Da li će Tadić ponovo da oduševi fudbalsku Evropu?

Koliko može Barselona na vrelom terenu u Pragu?