SRPSKI AJNTRAHT PONIZIO BAJERN: Kostić načeo Bavarce, kanonada Lajpciga, sjajne obe Borusije! (VIDEO)

BUNDESLIGA

Velika pobeda Ajntrahta iz Frankfurta protiv favorizovanog Bajerna iz Minhena

Posao je domaćinu iz Frankfurta bio olakšan nakon što je Boateng dobio crveni karton već u 9. minutu utakmice, nakon toga je usledila inicijativa domaćina koji su preko Filipa Kostića i Sova na asistenciju Kostića stigli do 2:0.

Levandovski je smanjio rezultat na 2:1, ali je to bilo sve od Bavaraca za danas, Abraham i Hintereger su u nastavku dokrajčili goste, da bi konačnih 5:1 postavio Pasiensia.

Filip Kostić danas svih 90 minuta, Gaćinović je igrao poslednjih 20.

Fantastične igre Menhengladbaha su se nastavile.

Oni su danas kao gosti savladali Leverkuzen sa 1:2, a svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu.

Borusija iz Dortmunda je savladala Volfsfurg sa 3:0. Nakon prvih 45 minuta golova nije bilo, da bi Azar i Gereiro I Gece iz penala slomili otpor "vukova" u drugom poluvremenu.

Ekipa Lajpciga je danas briljirala i savladala je Majnc sa ubedljivih 8:0,već do poluvremena gosti su pet vadili loptu iz mreže.

Verder iz Bremena nije uspeo da savlada na svom terenu ekipu Frajburga, pošto je bilo 2:2.