POSLE PREOKRETA DO TRI VELIKA BODA PROTIV VERONE: Inter pobedom na svom terenu ostao u trci za titulu! (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Veronu sa 2:1, u utakmici 12. kola italijanskog prvenstva i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Verona je povela u 19. minutu golom Valerija Vere iz penala, a izjednačio je Matijas Vesino u 65. minutu. Pobedu Interu doneo je Nikolo Barela pogotkom u 83. minutu.

Posle 10. pobede Inter je prvi na tabeli sa 31 bodom, dva više od Juventusa, koji ima utakmicu manje.

Verona je pretrpela peti poraz u prvenstvu i zauzima deveto mesto na tabeli sa 15 bodova.

Ranije danas Torino je kao gost pobedio Brešu sa 4:0.