IZNENAĐENJE U PRVOJ LIGI: Žarkovo bolje od Novog Pazara!

ZANIMLJIVO

Fudbaleri Žarkova pobedili su danas u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 4:2, u utakmici 18. kola Prve lige Srbije.

U meču igranom bez prisustva gledalaca, Beogradjani su u prvom poluvremenu stekli tri gola prednosti, a mrežu Dalibora Divca pogadjali su Stevo Nikolić u 22, Saša Manić u 35. iz jedanaesterca i Dejan Djurić u 40. minutu.

Domaćin je preko Ertana Marovca u 73. i Aleksandra Milića u 77. minutu smanjio na 2:3, a konačan rezultat postavio je Slobodan Rubežić autogolom u 86. minutu.

"Bilo je više nego uzbudljivo, sa mnogo golova i sijaset šansi na obe strane. Iskoristili smo prazne tribine, s obzirom da je publika 12. igrač Pazara, koji je pokazao kvalitet i umalo stigao do izjednačenja", rekao je trener Žarkova Milan Kuljić.

Novi Pazar je deveti na tabeli sa 25 bodova, dok je Žarkovo na 11. poziciji s bodom manje.

"Neverovatno. Ovo nikada nisam doživeo, mislim na našu igru u prvom poluvremenu. Žao mi je što nije bilo publike, ali i drago što ljudi nisu gledali ovu sramotu za Novi Pazar, mene kao trenera i igrače. Nije mi svejedno.

Moraćemo da o svemu porazgovaramo, da se pogledamo u oči i da vidimo šta ne valja", kazao je strateg Pazara Darko Tešović.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Trajalu, a Žarkovo će dočekati ekipu Zemuna.