SRBIN SPASAO FIORENTINU KATASTROFE: Vlahović dvostruki strelac u porazu Viole od MOĆNOG Kaljarija (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Kaljarija pobedili su Fiorentinu 5:2 (3:0) u utakmici 12. kola Serije A.

Kaljari nastavlja da beleži sjajne rezultate ove sezone, pa se popeo na treće mesto na tabeli sa 24 boda.

Fiorentina je osma sa 16 bodova.

Oba gola za goste postigao je srpski napadač Dušan Vlahović. Bivši fudbaler Partizana zatresao je mrežu domaćina u 75. i 87. minutu i ublažio poraz svog tima.

Kod ekipe sa Sardinije blistao je Rađa Najngolan, koji je upisao tri asistencije i jedan gol u 65. minutu.

Strelci za Kaljari bili su i Rog u 17, Pisakane u 26, Simeone u 34. i Žoao Pedro u 54.