CRNO-BELI KLINCI BOLJI OD VEČITOG RIVALA: Partizan u derbiju lige pobedio Zvezdu! (FOTO)

pioniri

U okviru Prve lige Pionira Srbije odigrana je utakmica između Partizana i Crvene Zvezde.

Pioniri Partizana, pod vođstvom Nebojše Neškovića, pobedili su Crvenu zvezdu sa 2:1 i to posle preokreta.

Prvo je u 26. minutu Кosta Nedeljković lepo probio po desnoj strani i skoro iz mrtvog ugla poslao loptu tik pod prečku

Crno-beli su munjevito uzvratili.

Naivno je ispao vezni red Zvezde, crno-beli talenti su ukrali loptu na centru i brzo se našli pred golom gostiju, a posle gužve i odbitaka, David Ivić je bio najprecizniji za 1:1.

U 52. minutu, postavljen je konačan rezultat, Janko Rakonjac je obišao golmana i hladnokrvno ga matirao za konačan rezultat.

Na tabeli, crno-beli imaju 27 bodova, tri više od večitog rivala.