LUDILO U PRAGU: Ovo Liga šampiona nije videla! Evo šta je poljski sudija uradio Interu uz pomoć VAR-a (VIDEO)

NEVEROVATNO

Neverovatne scene na utakmici Lige šampiona između Slavije i Intera u Pragu!

Gosti su od 19. minuta vodili golom Lautara Martineza, a onda je od 35. do 37. minuta usledila ludnica.

Poljski sudija Šimon Marsinijak nije dosudio penal za domaćine, koji su to od njega zahtevali zbog faula u kaznenom prostoru Intera, a u nastavku je Romelu Lukaku zatresao mrežu Slavije.

"Neroazuri" su slavili pogodak za 2:0, ali je Poljaku stigao signal iz VAR sobe.

Šimon Marsinijak je pregledao snimak i konstatovao da je penal za Slaviju postojao, pa je Lukakuu poništio gol, a domaćinu omogućio da preko Sučeka izjednači sa bele tačke!