ZLATNA LOPTA ZA RADONJIĆA: Srpski fudbaler izazvao histeriju među navijačima Marseja (VIDEO)

GOL ZA POBEDU

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić izazvao je histeriju kod navijača Marseja golom za pobedu protiv Bresta.

Radonjić je u igru u meču 15. kola francuskog prvenstva u igru ušao u 74. minutu, a 15 minuta kasnije postigao fantastičan gol.

Osim što je gol bio lep, bio je i važan, jer je njima postavljen konačan rezultat 2:1.

Radonjiću je to drugi pogodak u dresu Marseja, jer je "prvenac" upisao u prošlom kolu u pobedi nad Tuluzom (2:0).

Navijači Marseja bili su u transu posle gola bivšeg fudbalera Crvene zvezde.

Posle utakmice u kameru su se zahvaljivali Radonjiću, a bilo je onih koji smatraju da mu treba dodeliti "Zlatnu loptu".