REAL POBEGAO BARSELONI: Madriđani se namučili, ali slomili Alaves po pljusku! Jović meč odgledao s klupe (VIDEO)

PRIMERA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Alaves kao gosti 2:1 u utakmici 15. kola španskog prvenstva.

Kiša je tokom većeg dela meča lila kao iz kabla dok su se "kraljevi" mučili da slome otpor domaćina. Konačno su uspeli u 52. minutu kada je Kros izveo prekid, a Ramos glavom poslao loptu u mrežu - 0:1.

Međutim, 13 minuta kasnije Ramos je skrivio penal, koji je izveo Perez i izjednačio.

Radost igrača i navijača Alavesa je kratko trajala, jer je već u 69. minutu Karvahal vratio prednost Realu i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat 1:2. Kao i Ramos, i Karvahal je udarcem glavom pogodio cilj.

Luka Jović je meč presedeo na klupi.

Timu Zinedina Zidana je to treća uzastopna prvenstvena pobeda i sada je prvi na tabeli sa 31 bodom, tri više od Barselone, koja u nedelju uveče gostuje Atletiko Madridu.