PUNA MREŽA DMITROVIĆA: Sosijedad se mučio, pa na kraju ubedljivo savladao Eibar (VIDEO)

LA LIGA

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su danas na svom terenu Eibar sa 4:1, u utakmici 15. kola španske Primere.

Sosijedad je upisao osmu pobedu u šampionatu i trenutno je četvrti na tabeli sa 26 bodova, dok je Eibar na 16. poziciji sa 15 bodova.

Domaći tim poveo je u 25. minutu golom Robina le Normana, a deset minuta kasnije Eibar je izjednačio preko Papea Diopa.

Sosijedad je u drugom poluvremenu stigao do pobede golovima Mikela Ojarsabala u 47, Vilijana Hosea u 57. i Martina Odegarda u 80. minutu.

Fudbaleri Sosijedada u narednom kolu gostuju Valjadolidu, dok Eibar dočekuje Hetafe.