KIKS STARE DAME: Remi Juventusa i Sasuola, Inter pobedom preuzima lidersku poziciju! (VIDEO)

serija a

Fudbaleri Juventusa i Sasuola odigrali su danas u Torinu nerešeno 2:2, u utakmici 14. kola italijanskog prvenstva.

Juventus je poveo u 20. minutu golom Leonarda Bonučija, a izjednačio je Žeremi Boga u 23. minutu.

Sasuolo je poveo u 47. minutu golom Frančeska Kaputa, a bod crno-belima doneo je Kristijano Ronaldo golom iz penala u 68. minutu.

Juventus je i dalje jedina neporažena ekipa u prvenstvu i zauzima prvo mesto na tabeli sa 36 bodova.

Na drugom mestu, dva boda manje ima Inter, koji bi pobedom protiv Spala mogao da preuzme prvo mesto.