DRAMA U BERGAMU: Atalanta posle preokreta do trijumfa protiv Verone u 93. minutu

SERIJA A

Fudbaleri Atalante pobedili su danas na svom terenu ekipu Verone sa 3:2, u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Samuel di Karmine je doneo prednost Veroni u 23. minutu, ali je Atalanta u finišu prvog poluvremena, u 44. minutu, izjednačila preko Ruslana Malinovskija.

Verona je u 57. minutu ponovo povela drugim golom Di Karminea, Luis Muriel je sa penala u 64. minutu izjednačio na 2:2, a pobedu domaćem timu doneo je Berat Đimsiti u 93. minutu.

Atalanta je upisala osmu pobedu od početka šampionata i šesta je na tabeli sa 28 bodova, dok je Verona deveta sa deset bodova manje.

Fudbaleri Atalante u narednom kolu gostuju Bolonji, a Verona dočekuje Torino.